שאלות ותשובות

? כיצד יש לנקות את סופי הג'ירפה?
!

היצרן ממליץ לנקות אך ורק את פני השטח בעזרת מטלית טבולה במי סבון. הוראות ניקוי מפורטות גם על גב האריזה.

העיקרון החשוב ביותר עליו יש לשמור הוא לא לטבול את הג'ירפה במיים! פעולה זו עלולה לסיים את חייה של הצפצפה, וגם לגרום לכמות מסויימת מהמיים להשאר בתוך גוף הג'ירפה, ללא יכולת להוציאם. לאחר הנקיון במטלית עם מי הסבון, יש לשטוף את הסבון מהמטלית, ולנגב איתה בעדינות את הג'ירפה כדי להסיר את שאריות הסבון

אין להרתיח את הג'ירפה ואין לשים בתנור מיקרוגל!

? הכתמים של סופי דוהים, אם זה נורמלי?
!

מדובר בתהליך רגיל לגמרי עבור סופי הג'ירפה. יש לזכור כי הכתמים נוצרו מצבעי מאכל המבוססים על מינרלים מימיים למען בריאות התינוקות. כתמיה של סופי ידהו באופן לאט וטבעי עם הזמן. 

? מהו המספר שעל רגלה של סופי הג'ירפה ומה משמעותו?
!

החל ביולי 2011 כל ג'ירפה סופי שמיוצרת על-ידי VULLI נושאת מספר אצווה על החלק האחורי של אחת מרגליה. בצורה זו יכולים המפיצים והיצרן לבצע מעקב רצוף אחר כל ג'ירפה שמיוצרת, מופצת ונמכרת ללקוחותינו. המספר מייצג קשר ישיר לאצוות בדיקות שנערכה במעבדה ספציפית, כדי לבדוק עמידה בתנאים המחמירים של תקנים אירופיים ואמריקאים.

אנחנו והיצרן VULLI גאים מאוד באיכות המוצרים שלנו שהיא תמיד מעל ומעבר לציפיות. הלקוחות שלנו נותנים ב-VULLI את אמונם כבר יותר מחמישים שנה, ואנו עושים ונמשיך לעשות הכל כדי להמשיך לקבל את אמונכם ולהצדיק את המוניטין הזה.

? האם גומי טבעי מתבלה או משתנה לאורך זמן?
!

סופי הג'ירפה עשויה מ-100 אחוז גומי טבעי. חשוב מאוד לדעת זאת מכיוון שגומי הוא חומר טבעי, לא סינתטי, וככזה הוא משתנה לאורך זמן. כדאי להקפיד על מספר הנחיות והמלצות כדי שסופי תשאר במיטבה כמה שיותר זמן. 

 יש לבדוק היטב את הג'ירפה לפני כל שימוש על ידי משיכתה לכל כיוון אפשרי, במיוחד אם לתינוק יש שיניים.

 אין להשתמש בסופי הג'ירפה אם נתגלה בה קרע או סימן לפגם כלשהו.

 יש להרחיק את סופי הג'ירפה מאור שמש ישיר, ומכל מקור חום.

ככלל , אין לתת לתינוק ג'ירפה סופי בת יותר מכמה שנים, גם אם היתה באכסון. שימו לב שג'ירפות שנקנות ממקורות מפוקפקים עלולות להיות בדיוק כאלה – ממחסנים ישנים של סחורה שמישהו השיג בזול. אל תתפשרו על בריאות תינוקכם! אל תקנו ג'ירפה סופי שאינכם יודעים בדיוק מנין באה!

 

? ​היכן מייצרים את סופי הג'ירפה?
!

סופי הג'ירפה מיוצרת בעיירה RUMILLY שבאלפים הצרפתים.

? לתינוק שלי יש אלרגיה ללאטקס. האם אני יכולה לתת לו את סופי?
!

סופי עשויה מלאטקס, שהוא שם אחר לגומי טבעי. אם לתינוק יש אלרגיה ללאטקס לא כדאי שישתמש בסופי.

? האם יש לכם חנות שניתן לבקר בה?
!

לא - האתר שלנו מוכר את הג'ירפות באינטרנט בלבד. אנו עובדים עם חנויות ובוטיקים בכל אחבי הארץ. כיתבו לנו, ונשמח להפנותכם לחנות הקרובה ביותר אליכם.

לשאלות אחרות ובכל נושא אתם מוזמנים לפנות אלינו בכתובת:  sofi.hagirafa@gmail.com

 

? סופי לא מצפצפת יותר, מה קרה?
!

הצפצפה של סופי אינה חסינה למים - היא יכולה להינזק כאשר היא נמצאת במים או בתוך מדיח כלים. יש לנקות את סופי אך ורק בהתאם להוראות הנקיון שעל גב הקופסא.

? משלוחים ומחירים
!

בכל הנוגע למשלוחים ומחירים יש להכנס לדף shipping-and-costs